ARMY OF ACROBATIC SYSTEM

Síla, vytrvalost a poslušnost - to jsme my!


Tým byl založen v březnu roku 2017 a to zakladateli Dominikem Korčákem (Hasan) a Pavlem Kafkou (Amasad). Tým byl v prvopočátku založen jen pro přátele, se kterými jsme jezdili občas trénovat do Ketkovic a zúčastňovali jsme se malých akcí okolo Jihomoravského kraje. V průběhu roku 2017 jsme nabrali několik nových členů a rozhodli jsme se, že začneme tým brát opravdu vážně, a proto jsme vytvořili několik pilířových pravidel a zároveň naši týmovou kroniku, podle které se budeme všichni v týmu řídit. 

V roce 2018 jsme se odhodlali zúčastnit již největších akcí v České republice a to operace Lizzard IX a larp akce Protector XV, kterou pořádal spolek AIRSOFTWARS. Díky těmto akcím jsme získali mnoho nových přátel a inspirovalo nás to v dalším rozvoji týmu a vedení. 

Rok 2019 byl pro nás opět obrovským přínosem a to z toho důvodu že jsme začali spolupracovat se statutárním městem Brnem, spolkem AIRSOFTWARS a zároveň s 1. airsoftovou prodejnou ANAREUS. A v tomto roce jsme již pomáhali s přípravou larp akce Protector, na které spolupracujeme s organizátory nadále. 

Nepřínosným rokem byl rok 2020, kdy bohužel skrze epidemii Covid-19 bylo na vládní nařízení zrušeno mnoho akcí i tyto největší, na kterých nás můžete potkat ve vesnicích Ghokar a BANG-HÁZÍ. Jedinou akcí, která proběhla skrze rozvolnění byla operace Lizzard XI, kterou jsme si samo sebou nenechali ujít. Největší novinkou v tomto roce bylo to, že tým Army of Acrobatic System jsme zaregistrovali jako spolek, a tím pádem v prosinci roku 2020 jsme se stali oficiálně spolkem Army of Acrobatic System z. s. 

Děkujeme za podporu tým Army of Acrobatic System z. s. 

Powered by Froala Editor

Stojí za námi

Instagram
Nějaké dotazy? Neváhej nás kontaktovat